ORT
  • est
  • rus

Konsultatsioonide graafik

 Konsultatsioonide graafik  2020-2021



ÕPETAJA NÄDALAPÄEV TUNNI NR. KABINET ÕPPEAINE

Alexander Romenski

Esmaspäev, Teisipäev, Kokkuleppel

9, Kokkuleppel

303

English & British History

Anna Sidorova

Esmaspäev

7

402

Hebrew

Dmitri Rõbakov

Kolmapäev

8

401

Ühiskonnaõpetus, ajalugu

Elena Koroleva

Esmaspäev

9, Kokkuleppel

105

Keemia

Faina Gabovits

Esmaspäev, Neljapäev, Kokkuleppel

8, Kokkuleppel

307

vene keel ja kirjandus

Gennadi Gramberg

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Juudi ajalugu

Inna Kandel

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev

0

403

heebrea keel,muusika

Irina Bittner

Kokkuleppel

Kokkuleppel

201

Inglise keel

Irina Šarlo

Esmaspäev

0, 7

206

Eesti keel

Irina Šarlo

Kolmapäev

0

206

Loodusõpetus

Irina Zak

Esmaspäev, Kolmapäev, Neljapäev

Kokkuleppel

402

heebrea keel

Jana Serebrjakova

Esmaspäev

8, Kokkuleppel

306

Eesti keel

Jelena Berngard

Neljapäev

8

302

Inimeseõpetus

Jelena Berngard

Neljapäev

8

302

Inimeseõpetus

Jelena Jetskalo

Esmaspäev

8

arvutiklass

Geograafia

Jelena Rodionova

Kolmapäev, Reede

Kokkuleppel

308

logopeed

Kirsti Mõisja

Kokkuleppel

Kokkuleppel

305

eesti keel

Klara Bogdanova

Teisipäev

8, 9

307

Vene keel, kirjandus

Larissa Lutško

Kolmapäev

8

kunst

Käsitöö-kodundus

Lev Kempa

Esmaspäev, Kolmapäev, Neljapäev

6, 7, 8

203

Juudi tava

Ljubov Tomash

Esmaspäev

8, Kokkuleppel

302

Füüsika, matemaatika

Luiza Tšagava

Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev

0, Kokkuleppel

105

математика

Maria Reppo

Teisipäev

3,6 Kokkuleppel

Kunst

Kunst

Niina Botina

Teisipäev

9

arvutiklass

informaatika, tehnoloogia

Oksana Lissoboi

Kolmapäev

Kokkuleppel

401

kunst

Olga Gabovitš

Teisipäev, Kolmapäev

7, 8, Kokkuleppel

400

inglise keel

Rozalija Gapon

Teisipäev

6, 8

106

loodusõpetus, bioloogia

Sander Persidski

Kokkuleppel

Kokkuleppel

405

Ajalugu, Juudi ajalugu

Sergei Zvonarjov

Neljapäev

8

104

ajalugu

Sofia Green

Teisipäev

8

võimla

kehaline kasvatus

Svetlana Šambalova

Esmaspäev

7

202

русский язык, математика

Svetlana Spitsak

Kolmapaev

7

204

Vene keel matemaatika

Taisia Mihhailova

Teisipäev

8

306

inglise keel

Tatjana Ehatamm

Teisipäev

7, Kokkuleppel

308

 

Tatjana Kermas

Esmaspäev, Kolmapäev

0, Kokkuleppel

104

matemaatika

Tatjana Shuljeva

Esmaspäev

8, Kokkuleppel

401

Vene keel, kirjandus

Veronika Armon

Neljapäev

7, Kokkuleppel

207

eesti keel ; heebrea keel ; loodusõpetus

Zanna Aronštam

Kokkuleppel

7, 8

104

Majandusõpetus

Zoja Fridel

Teisipäev

6, 7

205

matemaatika, vene keel