ORT
  • est
  • rus

Euroopa Noorteparlamendi rahvusvaheline istung Strasbourgis 27.11.2018.a.

Tallinna Juudakooli õpilased esindasid Eestit rahvusvahelisel istungil Strasbourgis, Euroopa Noorteparlamendis 27.11.2018.a. Ürituse õppekava hõlmas 22 ELi riiki.  Kooliõpilased aktiivselt osalesid komisjonide töös, kus enda poolt töödeldi välja seadusi, mis olid seotud ühtse Euroopa elu erinevate valdkondadega. Projekt, milles meie kool on alates 2010. aastast edukalt osalenud, annab gümnaasiumi õpilastele ainulaadse võimaluse näidata koolis omandatud kogemusi ja teadmisi erinevates valdkondades: võõrkeelte oskustest  ja keerulise informatsiooni analüüsimisvõimalustest  kuni võimaluseni  pädevalt arutada oma vaatevinklit.
Programmi ekskursioonide osaks oli tutvustus Pariisi, Strasbourgi ja Stockholmi muuseumite ja oluliste vaatamisväärsustega.